Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Důležité dokumenty

Řazeno sestupně ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
21.5.2014Inovace a technologický transfer – výzva a příležitost pro Ústecký kraj
Krajský úřad Ústeckého kraje hostil ve svých prostorách závěrečnou konferenci, která zakončila tříletou přeshraniční spolupráci v rámci projektu Propojení vědy a výzkumu pro malé a střední podniky v sasko-českém příhraničí. Účastníky v úvodu přivítal 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák. Konference se zúčastnili zástupci výzkumné i podnikové sféry z České republiky a Saska.
Složka dokumentů: Rok 2014
Mgr. Alena Tichá
6.3.2014Třísvazková výuková publikace o česko-saských vztazích
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Závěrečná konference ukončila ve čtvrtek 6. března na krajském úřadu v Ústí nad Labem dvouletý projekt Česko-saské vzájemné vztahy v proměnách času. Na setkání historiků, učitelů a dalších hostů, které zahájila náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová, byla představena výuková publikace v české a německé verzi.
Složka dokumentů: Rok 2014
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.9.2013Program Cíl 3 / Ziel 3 – Příběh úspěchu
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Pod tímto mottem se v pondělí 9. září uskutečnila okružní jízda zemským okresem Saské Švýcarsko – východní Krušnohoří a Ústeckým krajem. Politiky z několika ministerstev Česka i Saska doprovázeli také novináři, představitelé Ústeckého kraje a odborní pracovníci jeho krajského úřadu.
Složka dokumentů: Rok 2013
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.11.2009Ústecký kraj spolupracuje se Svobodným státem Sasko na přeshraničních projektech
Ve Freibergu na území Svobodného státu Sasko proběhla akce, během které byly oficiálně předány smlouvy o poskytnutí dotace příjemcům dotace v rámci programu „Cíl 3 / Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou 2007 – 2013“. Slavnostního předání smluv se zúčastnila také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová s náměstkem Arnem Fišerou.
Složka dokumentů: Rok 2009
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu