Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Projekt turistických železničních linek Ústeckého kraje

Na území Ústeckého kraje se nachází jedna z nerozsáhlejších sítí železničních tratí. Řada tratí již ztratila původní význam a potenciál k přepravě nákladu a nezřídka i osob. Přesto kromě tratí se stabilním potenciálem, kde Ústecký kraj objednává provoz, existují tratě bez pravidelného provozu, kde by mohl být skrytý potenciál v podobě rozvoje turistického ruchu. Ústecký kraj se proto v novém projektu zaměří na novou nabídku v podobě takzvaných turistických železničních linek.

 
 

Odkazy

  • Studie k projektu turistických železničních linek Ústeckého kraje [PDF, 5 MB] (24.9.2014)
    Studie obsahuje názory zpracovatele, o nichž Ústecký kraj jako případný objednatel dopravních služeb ještě nerozhodl a bude ji používat jako každou studii, tedy jako inspiraci, která může být více či méně realizována podle mnoha dalších aspektů. Obsah studie tedy není pro objednavatele při plánování turistických linek závazný.

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Doprava Ústeckého kraje > Dokumenty > Projekt turistických železničních linek Ústeckého kraje

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu