Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Zdravotnictví a sociální péčeCesta: Titulní stránka > Zdravotnictví a sociální péče > Oblast zdravotnictví > Informace pro odbornou veřejnost > Kalmetizace (TRN)

 

Strategie podpory zdraví a rozvoje zdravotních služeb v Ústeckém kraji na období 2015 – 2020

logo ÚK
 
 
 

Zastupitelstvo Ústeckého kraje dne 3. 9. 2014 schválilo materiál Strategie podpory zdraví a rozvoje zdravotních služeb v Ústeckém kraji na období 2015 ‑  2020.

Nezbytnou podmínkou pro přípravu materiálu bylo zpracování analytického podkladu pro přípravu koncepce poskytování zdravotních služeb v Ústeckém kraji a mapy projektových záměrů v oblasti zdravotnictví. Jednalo se o výchozí analytický materiál pro potřeby zpracování Koncepce poskytování zdravotních služeb v Ústeckém kraji. Analytický podklad byl zpracován a pracovní skupině předložen v prosinci 2013. Jeho účelem bylo shrnutí dostupných relevantních dat, jejich statistické vyhodnocení a formulace základních zjištění, která jsou z hlediska poskytování zdravotních služeb významná. Jako podklady při zpracování analytického podkladu byly použity materiály poskytnuté Ústeckým krajem a dále dokumenty a data z veřejných informačních zdrojů (ČSÚ, ÚZIS, SZÚ, MZ ČR, WHO, VZP ČR a další) a vlastní šetření.

Strategie vychází z Národní strategie ochrany a podpory zdraví a prevence nemocí – Zdraví 2020, tak jak bylo doporučeno hejtmanům krajů usnesením Vlády České republiky č 23 ze dne 8 ledna 2014.

Naplnění priorit, opatření a aktivit této strategie se neobejde bez aktivní spolupráce mezi krajem, obcemi, poskytovateli zdravotních služeb, zdravotními pojišťovnami, státními (vládními) institucemi a organizacemi, profesními společnostmi a dalšími dotčenými subjekty.

 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnictví > Rozvojové a strategické dokumenty > Strategie podpory zdraví a rozvoje zdravotních služeb v Ústeckém kraji na období 2015 – 2020

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu