Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Turistika bez hranic

Projekt Turistika bez hranic byl podpořen z Programu Cíle 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Česko republikou a Svobodným státem Sasko 2007 – 2013.

 
 
 
logo logo

Přeshraniční region Českosaského Švýcarska, kterému dominuje kaňon Labského údolí je jedinečným přírodním územím s vysokým turistickým potenciálem. Předpokladem pro jeho využití je úzká spolupráce všech relevantních aktérů a hlavně vysoká kvalita turistických nabídek.

Projekt Turistika bez hranic podporuje vývoj ke společné přeshraniční turistické destinaci, která bude v evropském měřítku konkurence schopná a bude z ní profitovat i hospodářství v pohraniční oblasti.

 

Obsahem i cílem projektu Turitika bez hranic je zvýšení kvality turistické infrastruktury a nabídek v celém území projektu a zvýšení známosti regionu v tuzemsku a v zahraničí prostřednictvím reklamních opatření zdůrazňujících atraktivitu přírody i kvalitu infrastruktury a služeb.

 

Konkrétně se jedná o:

1.       Další rozvoj (německá strana) a pilotní certifikaci (česká strana) kvality podle stejného kvalifikačního systému.

2.       Společné zlepšování kvality (koncept turistické karty, online infosystém, mobilní komunikační technologie, elektronická média).

3.       Společná marketingová kampaň a práce s veřejností.

4.       Rozvoj a podpora bezbariérového turismu.

5.       Rozvoj Labské cyklostezky.

6.       Společné workshopy, semináře, exkurze a školení ke zvyšování kvality.


uk

 
 

Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Odkazy


 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Cestovní ruch a turistika - 2015 > Projekty > Turistika bez hranic

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu