Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Informace

 
 
 

Cestovní ruch v našem kraji tvoří významný prvek při snižování regionálních socio-ekonomických rozdílů a tvoří významný zdroj pracovních příležitostí převážně v saském příhraničí. Jedním z cílů koncepce cestovního ruchu je sledování statistických dat z cestovního ruchu.

Dotazníkové šetření slouží pro monitorování podnětů návštěvníků Ústeckého kraje, především v marketingové oblasti. Výsledky šetření jsou dále uplatňovány pro marketingové rozhodování na úrovni lokalit, měst, destinací i Krajského úřadu. V letošním roce je dotazník přístupný ve 43 turistických informačních centrech a 36 dalších subjektech cestovního ruchu.  Pomocí tohoto šetření bychom rádi doplnili data ČSÚ o data z oblasti marketingu cestovního ruchu.

Poprvé v letošním roce je dotazník možné vyplnit elektronicky na stránkách Krajského úřadu.

Na konci roku budou vylosováni výherci soutěže, kteří získají ceny Krajského úřadu. Ceny si budou moci návštěvníci prohlédnout během června na těchto stránkách. 

Věříme, že výsledky šetření vypoví o rozhodování návštěvníka cestovního ruchu na území města či lokality a výsledná data se stanou základem pro marketingové rozhodování subjektů cestovního ruchu. Naším cílem je vytvořit jednotnou metodiku sběru statistických dat pro subjekty cestovního ruchu v Ústeckém kraji, takovým způsobem, aby byli výsledky porovnatelné za jednotlivé lokality. 

Logo 

 
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu