Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rozvoj krajeCesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > e-CReATE > O projektu

 

O projektu

 
 
 

logo intrg   EU

 

 

 

Ústecký kraj partner projektu

e-Create – Cultural Routes Enterpreneurship and Technologies Enhancement, program INTEREG IV.C

První pracovní schůzka projektu se konala Berlíně, ve dnech 13.-14.2.2012

Po úspěšném ukončení projektu Listen to the Voice of Villages pokračuje Ústecký kraj, Odbor strategie a realizace projektů, na realizované aktivity novým projektem s názvem e-Create, který byl zahájen 1.ledna 2012. Nový projekt naváže na činnosti a výstupy zpracované v projektu Listen, především nově vytvořené turistické trasy a zaměří se v tomto projektu na spolupráci veřejné správy, privátního sektoru i zástupců obcí, a také všech regionálních subjektů, které se na aktivitách podporujících rozvoj venkova podílejí.  Projekt přináší nové možnosti využívání IT technologií při propagaci těchto produktů zejména pro nabídku služeb, které jsou na navržených trasách nabízeny. Spolupráce regionálních  stakeholderů a především zvýšení jejich kvalifikace a odbornosti bude zajištěna školením a prezentací ověřených postupů, které již byly vyzkoušeny partnery projektu na pracovních workshopech a studijních návštěvách.

Vedoucím partnerem projektu je Ministry of Regional Development and Transport Saxony-Anhalt (Ministerstvo místního rozvoje a dopravy Saska-Anhaltska), dalšími partnery pak instituce z Francie, Itálie, Maďarska, Portugalska, Polska, Norska, Irska a Španělska.

První pracovní schůzka projektu proběhla ve dnech 13.a 14. února 2012 v Berlíně, za účasti zástupců všech projektových partnerů, projednány byly otázky čerpání rozpočtu projektu, rozdělení úkolů a příprava na Zahajovací konferenci projektu, kterou bude pořádat italský partner. Ústecký kraj bude hostitelem mezinárodní akce projektu;  workshopu a studijní návštěvy na území Ústeckého kraje na konci roku 2012.

Kontaktní osoba/contact person:  Venyercsanova Tereza   tel.: +420 475 657 847    mail: venyercsanova.t@kr-ustecky.cz

 

 

 

Odkazy


 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
9.5.2012O projektuDalibor Špoták
19.4.2012Partneři projektuDalibor Špoták

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Rozvoj kraje - 2014 > Projekty > e-CReATE > O projektu

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu