Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Portál rozvoje venkovaCesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova > Mikroregiony > Svazek obcí Rozvoj > Osobní karta

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu

                                   Název: Svazek obcí Rozvoj

Právní forma: DSO

Název: Svazek obcí Rozvoj
Rok registrace: 2005                                   Datum založení: 05.12.2005
Registrační číslo: 700/ORG/141303/2005-DSO

Sídlo: Hrušovany
Adresa: Hrušovany č.p. 15, 431 43 Hrušovany
Orgány (kterými subjekt jedná): Valná hromada (shromáždění zástupců členských obcí), předseda svazku obcí, místopředseda svazku obcí, kontrolní výbor.

Statut. zástupce: Ing. Petr Šmíd, předseda Svazku obcí Rozvoj; František Žák, místopředseda svazku obcí Rozvoj

Členové: obce: Bílence, Hrušovany, Údlice, Nezabylice

Předmět činnosti: 1) Předmětem činnosti je: a) Koordinace obecních územních plánů a územní plánování v regionálním měřítku. b) Koordinace zájmů a činností místních samospráv a společné ovlivňování výkonu státní správy v zájmovém území. c) Koordinace významných investičních akcí v zájmovém území. d) Vytváření, projektování a realizace společných projektů, akcí a aktivit. e) Vytváření, navyšování a správa společného majetku svazku obcí. f) Všeobecná ochrana životního prostředí v zájmovém území. g) Společný postup při dosahování ekologické stability zájmového území a jeho trvalé obyvatelnosti. h) Zastupování členů svazku při jednání o společných věcech s třetími osobami (orgány státní správy, obchodními partnery, kontrolními orgány apod.). i) Vytváření předpokladů pro podnikatelskou a spolkovou činnost. j) Zajišťování a vedení předepsané písemné, výkresové, technické a jiné agendy jednotlivých společných akcí. k) Propagace svazku obcí a jeho zájmového území. l) Informační a iniciační činnost vůči podnikatelským subjektům a obyvatelům zájmového území. m) Příprava a realizace společných projektů, akcí a aktivit v zájmovém území. 2) Za předmět činnosti svazku se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členů. V takovém případě je povinností svazku obcí dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy svazku obcí jako celku. Pro naznačené akce a aktivity jmenuje valná hromada odpovědné osoby, vybaví je podpisovým právem a pověří je koordinací a účetním a dokladovým zabezpečením těchto akcí a aktivit. 3) Svazek obcí je oprávněn zakládat samostatně nebo s dalším účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.

Poznámka:
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu