Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Portál rozvoje venkovaCesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova > Mikroregiony > Mikroregion Cínovec

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu

                                   Název: Svazek obcí Podbořansko

Právní forma: DSO

Název: Svazek obcí Podbořansko
Rok registrace: 2003                                   Datum založení: 02.06.2003
Registrační číslo: 482/ORG/2003

Sídlo: Vroutek
Adresa: náměstí Míru 166, 439 82 Vroutek
Orgány (kterými subjekt jedná): Valná hromada svazku; předseda svazku; výkonná rada svazku; dozorčí rada svazku.

Statut. zástupce: Miroslav Brda, předseda svazku

Členové: Město Podbořany; obce: Blatno, Blšany, Krásný Dvůr, Kryry, Lubenec, Nepomyšl, Očihov, Petrohrad, Podbořanský Rohozec, Vroutek.

Předmět činnosti: Zabezpečení co nejužší spolupráce obcí a měst v úsilí o dosažení optimálního rozvoje venkova, zabezpečení ochrany a prosazování společných zájmů; zastupování členů Svazku při jednání o aktivitách společného zájmu s třetími osobami; koordinace významných investičních akcí v zájmovém území i akcí lokálního významu, zabezpečování finančních prostředků při těchto aktivitách, koordinace územních plánů obcí a měst; koordinace zájmů a činností samospráv, koordinace nebo spolupráce na tvorbě veřejných vyhlášek, jejich formulační čistotě a právního opodstatnění; zpracovávání společných programů rozvoje mikroregionu Podbořansko, společný postup při přípravě, zpracování a financování projektů; všeobecná ochrana životního prostředí v zájmovém území, společný postup při dosahování ekologické stability území, aktivní podpora krajino tvorby, včetně důsledné kontroly její realizace. Za předmět činnosti Svazku mohou být pokládány i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členů Svazku, ale pouze dvou či více členů. Tyto aktivity Svazek také podporuje. Současně dbá na to, aby záměry a dosažené výsledky korespondovaly se zájmy Svazku a zájmy ostatních obcí, na těchto aktivitách nezúčastněných.

Poznámka:
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu