Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Portál rozvoje venkovaCesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova > Mikroregiony > Mikroregion Cínovec

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu 

                                   Název: Mikroregion Bouřlivák

Právní forma: DSO

Název: Mikroregion Bouřlivák
Rok registrace: 2000                                   Datum založení: 01.11.2000
Registrační číslo: Rsd 2/2000 (OkÚ Teplice)

Sídlo: Košťany
Adresa: Teplická 297, 417 23 Košťany
Orgány (kterými subjekt jedná): Shromáždění starostů, předseda svazku, 3 místopředsedové svazku, tajemník sdružení.

Statut. zástupce: František Voháňka, předseda svazku; Renata Lišková, místopředseda svazku; Josef Mairich, místopředseda svazku; Miroslav Šafránek, místopředseda svazku.

Členové: města: Košťany; obce: Mikulov, Moldava, Jeníkov

Předmět činnosti: a) Předmětem činnosti je: 1. Koordinace obecních územních plánů a územní plánování v regionálním měřítku. 2. Slaďování zájmů a činností místních samospráv a společné ovlivňování výkonu státní správy v zájmovém území. 3. Koordinace významných investičních akcí v zájmovém území. 4. Vytváření, projektování a realizace společných projektů, akcí a aktivit. 5. Společná podpora podnikání na území mikroregionu. 6. Snižování nezaměstnanosti v teritoriu zájmového území. 7. Zvýšení atraktivity zájmového území pro investory. 8. Vytváření, zmnožování a správa společného majetku sdružení. 9. Všeobecná ochrana životního prostředí v zájmovém území. 10. Společný postup při dosahování ekologické stability území a jeho trvalé obyvatelnosti. 11. Zastupování členů sdružení při jednání o společných věcech s třetími osobami (orgány státní správy, obchodními partnery, kontrolními orgány apod.). 12. Vytváření předpokladů pro podnikatelskou a spolkovou činnost. 13. Zajišťování a vedení předepsané písemné, výkresové, technické a jiné agendy jednotlivých společných akcí. 14. Propagace sdružení a jeho zájmového území. 15. Informační a iniciační činnost vůči podnikatelským subjektům a obyvatelům zájmového území. b) Za předmět činnosti sdružení se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členů. V takovém případě je povinností sdružení dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy sdružení jako celku. Pro naznačené akce a aktivity jmenuje shromáždění členů odpovědné osoby, vybaví je podpisovým právem a pověří je koordinací a účetním a dokladovým zabezpečením těchto akcí a aktivit. c) Sdružení je oprávněno zakládat samostatně nebo s dalšími účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.

Poznámka:

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu