Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Rok 2009

 
 

Zobrazeno je 8 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 5 6 7 8 -9-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
6.5.2009Fabrica Bohemica se přesune z krajského města do Bruselu
Přírodní i průmyslové krásy Ústeckého kraje již řadu let fotí profesionální autor Jan Hodač. Jeho výstava s vševystihujícím názvem Fabrica Bohemica byla několik týdnů v Ústí nad Labem, příští týden bude mít vernisáž v bruselském sídle Výboru regionů EU.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.5.2009Realizace Labské cyklostezky bude financována z ROP Severozápad
Dobudování Labské cyklostezky, jež v budoucnu spojí Hamburk s Vídní, bude realizováno ve třech etapách. První z nich bude financována z evropských peněz, z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad...
Mgr. Zbyněk Šebesta
24.3.2009Ocenění vynikajícím učitelům od hejtmanky Jany Vaňhové
Ocenění za mimořádné úspěchy školy, jejich žáků nebo za kvalitní publikační činnost předala patnácti učitelům škol v Ústeckém kraji hejtmanka Jana Vaňhová a člen krajské rady Petr Jakubec. Čestná uznání byla udělena k výročí narození J.A. Komenského (*28. 3. 1592), které je v českém školství připomínáno jako Den učitelů.
František Janačík
19.3.2009Hejtmanský den v České Kamenici
Dopravní obslužnost, dostupnost zdravotní péče, nebo vzdělávání. Takové byly nejčastější dotazy starostů z děčínského okresu, kteří se ve středu 18. 3. sešli v Domě kultury v České Kamenici s hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou v rámci dalšího z tzv. „hejtmanských dnů“. Kromě Jany Vaňhové se dne zúčastnil také člen Rady Ústeckého kraje Petr Jakubec.
Mgr. Veronika Kindlová
18.2.2009Trať Rybniště - Varnsdorf – Liberec obslouží německý dopravce
Rada Ústeckého kraje rozhodla o budoucím dopravci na železnici v úseku Rybniště - Varnsdorf - Liberec. Vítěznou nabídku do výběrového řízení, které společně vypsaly Ústecký kraj, Liberecký kraj a saské sdružení ZVON podal jediný uchazeč – společnost Vogtlanbahn, GmbH člen skupiny Arriva a zakázka mu byla všemi účastníky řízení přidělena. Německý dopravce začne trať obsluhovat dne 12. 12. 2010.
František Janačík
13.2.2009Jana Vaňhová diskutovala se starosty Chomutovska o krizi i o onkologii
Se starosty měst a obcí z Chomutovska se v prostorách zámku Červený Hrádek u Jirkova 12. února 2009 setkala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová a člen krajské rady Petr Jakubec.
František Janačík
3.2.2009Na Českém plese v Bruselu byli také zástupci Ústeckého kraje
Mezi šesti stovkami hostů Českého plesu v Bruselu, který se konal v pátek 30. ledna, byla také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se svým zástupcem a náměstkem Pavlem Koudou.
Mgr. Veronika Kindlová
2.2.2009Zápisový lístek na střední školy dostanou děti už na škole základníNaděžda Kocábková

Zobrazeno je 8 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 5 6 7 8 -9-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace > Rok 2009

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu