Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Rok 2009

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7 8 9  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
16.10.2009Krajský úřad hostil XX. Oftalmologický den
Lavice v hlavním jednacím sále sídla Ústeckého kraje zaplnili dne 16. 10. 2009 oční specialisté z celé republiky. Pod záštitou Senátora parlamentu ČR Pavla Sušického a hejtmanky Ústeckého Jany Vaňhové tu proběhl XX. Oftalmologický den.
Mgr. Magdalena Hanáčková
15.10.2009Pozvánka na třetí Veletrh komunitárních programů v Ústí nad Labem
Prostřednictvím komunitárních programů lze financovat mezinárodní projekty v mnoha oblastech, např. vzdělání, výzkum a technologický vývoj, podnikání, ochrana životního prostředí, rozvoj dopravní a energetické infrastruktury, kultura, ochrana spotřebitele, zdravotnictví a sociální věci.
Mgr. Zbyněk Šebesta
15.10.2009Hejtmanka Jana Vaňhová diskutovala s Williamem Lobkowiczem
Hejtmnka Jana Vaňhové se na půdě krajského úřadu setkala s Williamem Lobkowiczem. Tématem rozhovoru byla hora Říp.
Mgr. Magdalena Hanáčková
14.10.2009POZVÁNKA na Krajskou konferenci s ministrem pro lidská práva Michaelem Kocábem a náměstkem hejtmanky Ústeckého kraje Pavlem Koudou
Konference na téma Prevence a škola - jak se to rýmuje? se uskuteční 19. října na krajském úřadě.
Soňa Poupětová
14.10.2009Velvyslanec Německa v ČR Johannes Haindl u hejtmanky Jany Vaňhové
Na pracovní návštěvu přijel dnes do Ústeckého kraje velvyslanec Německa v České republice pan Johannes Haindl. Na krajském úřadu byl před polednem přijat hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou a setrvali spolu v téměř hodinovém rozhovoru.
Mgr. Zbyněk Šebesta
13.10.2009Litvínovská městská policie má nové operační středisko
Za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, místostarosty města Litvínova Martina Kliky a dalších zástupců městské policie a okolních měst proběhlo slavnostní předání nového operačního střediska Městské policii Litvínov.
Soňa Poupětová
13.10.2009Přijďte se poradit: JAK NA DLUHYMgr. Zbyněk Šebesta
13.10.2009Střední škola energetická a stavební Chomutov v novém kabátě
V pondělí 12. října byly slavnostně otevřeny nové prostory Střední školy energetické a stavební v Chomutově. Jedná se o rekonstrukci objektů v ulici Na Moráni, které jsou součástí školy a ve kterých se soustřeďuje výuka především stavebních oborů.
Soňa Poupětová
9.10.2009Vítězné evropské turistické destinace ze soutěže EDEN 2009 v Bruselu
Ve dnech 7. až 9. října se v Evropě opět mluvilo o Ćeském Švýcarsku, této exelentní turistické destinaci Ústeckého kraje i celého kontinentu. Cenu EDEN 2009 převzali v Bruselu zástupci obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko a rovněž člen Rady Ústeckého kraje Radek Vonka.
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.10.2009Dvacet tisíc vysokoškolákům již po šesté
Ústecký kraj se i nadále hlásí k aktivní podpoře vysokoškoláků. Také v akademickém roce 2009/2010 jim umožní získat stipendium 20 tisíc korun. V historii kraje to už bude pošesté. Do této doby uzavřel kraj Smlouvu o zařazení do stipendijního programu Ústeckého kraje s 382 studenty.
Soňa Poupětová
8.10.2009O společných evropských řešeních na Open Days v Bruselu
Ve dnech 5. a 6. října se hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, její náměstek Arno Fišera a další členové pracovní skupiny zúčastnili bruselských Open Days 2009. Představitelka kraje jednala také s eurokomisařem Vladimírem Špidlou nebo europoslancem Richardem Falbrem.
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.10.2009„Tahle akce není pro vozíčkáře…!“
„Tahle akce není pro vozíčkáře…!“
aneb zahájení kampaně „Všichni ty schody (ne)vyjdem! je kampaň, která byla zahájena na podporu života bez bariér. Svou účastí a příspěvkem na osobní konto podpořila akci také radní pro Ústecký kraj Jana Ryšánková.
Soňa Poupětová
7.10.2009Nové zařízení pro seniory v Litoměřicích
Vybudování nového domova pro seniory na Dómském pahorku v Litoměřicích stálo celkem 190 mil. Kč, z toho 110 miliony přispěl stát formou dotací, zbylých osmdesát investovaly Litoměřice ze svého rozpočtu. Nové zařízení bude sloužit 108 klientům, první obyvatelé se přestěhovali již v září.
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.10.2009Pozvánka na ústecký koncert [DOC, 624 kB]Mgr. Zbyněk Šebesta
2.10.2009Firma roku a živnostník roku 2009
Firmou roku Ústeckého kraje je výrobce kabelových žlabů CWS z Ústí nad Labem a Živnostníkem roku je provozovatel internetových stránek www.KamPoMaturite.cz Jiří Kadlec z Litvínova. Oba vítězové budou reprezentovat Ústecký kraj v celostátním finále.
Soňa Poupětová
2.10.2009Podpora vzdělávání v rámci realizace globálních grantů OP VK Ústeckého kraje
Ústecký kraj jako zprostředkující subjekt Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost pořádal 1. 10. 2009 konferenci na téma Podpora vzdělávání v rámci realizace globálních grantů OP VK Ústeckého kraje.
Soňa Poupětová
5.10.2009Za životem indiánů v Peru? Pojeďte s námi.
„Peru – země zlatého slunce“ tak se jmenuje ojedinělá česko-německá výstava fotografií, která je věnována známým i málo navštěvovaným památkám Inků a kultuře Chachapoyas.
Soňa Poupětová
5.10.2009Z lounského Mezinárodního dne seniorů
Členové Senior klubu v Lounech se minulý pátek sešli ve Vrchlického divadle na komponovaném pořadu, jenž byl věnován Mezinárodnímu dni seniorů (každoročně 1. října). Zavítali mezi ně i představitelé Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
5.10.2009Šest kilometrů ve čtyřech pruzích na er sedmičce
Na novém úseku R7 od mimoúrovňové křižovatky Bitozeves k MÚK Vysočany je 157 tisíc metrů čtvrečních vozovek. Raritou je fakt, že tu není žádný most či další křížení. V budoucnu bude celá er sedmička napojena na dálniční síť Evropské unie.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.10.2009ÚSTECKÝ KRAJ NAVRHUJE PRVNÍ SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ EXTREMISMU
O hrozbě extremismu v Ústeckém kraji i v celé naší zemi, o problematice sociálně vyloučených komunit a možnostech řešení těchto sociálně patologických jevů jednali účastníci mezinárodní konference Společně proti extremismu, kterou svolala na Červený hrádek u Jirkova hejtmanka Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.10.2009Babí léto s Dádou v Mostě
Na mosteckém náměstíčku před reprezentačním domem se uskutečil Dětský den, nad kterým převzala záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
30.9.2009CHŘIPKA NENÍ JENOM OBYČEJNÉ NACHLAZENÍ.
Přinášíme všem občanům Ústeckého kraje zásadní informace o tom, že chřipka není jen obyčejné nachlazení a jak postupovat v individuální ochraně proti tomuto závažnému onemocnění. Přečtěte si rozhovor s MUDr. Evou Jílkovou z odd. očkování a epidemiologie Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem!
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.9.2009Labská plavba se seniory
Loď Porta Bohemica tentokrát vyplula se seniory z Ústeckého kraje. Společně s nimi se vydala na plavbu po Labi hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se svým náměstkem Arnem Fišerou.
Soňa Poupětová
29.9.2009NASLOUCHEJME HLASŮM VENKOVA
Projekt probíhá v rámci EU programu CENTRAL EUROPE a jeho smyslem je podpora venkovských oblastí a omezení odchodu obyvatel z těchto území. Vedoucím partnerem a iniciátorem projektu je italská provincie Trento, dalšími partnery jsou kromě Ústeckého kraje instituce z Rakouska, Německa, Polska a Slovinska.
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.9.2009Konference na téma Podpora vzdělávání v Ústeckém kraji
P O Z V Á N K A
Soňa Poupětová

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7 8 9  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace > Rok 2009

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu