Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Rok 2009

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 9  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
11.11.2009Setkání A. Fišery s moldavskou delegací
Moldavská delegace přijela do České republiky na třídenní studijní pobyt v rámci projektu „Přenos českých zkušeností v oblasti společenské a ekonomické transformace v Moldavsku“. Moldavce nejvíce zajímala socio-hospodářská situace v Ústeckém kraji, možnosti investičních pobídek a také konkrétní investiční příležitosti v průmyslových zónách Severní Předlice a Triangle.
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.11.2009Setkání partnerů projektu Naslouchejme hlasu venkova
Ústecký kraj již pevně stanovil hranice pilotního území projektu Naslouchejme hlasu venkova. Byly jmenovány obce, které se budou účastnit aktivit projektu. I o tom jednalo pondělní setkání na Krajském úřadu Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.11.2009Slavnostní otevření informačního centra v elektrárně Ledvice
V elektrárně Ledvice bylo za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, zástupců skupiny ČEZ, starostů z regionu a médií slavnostně otevřeno nové informační centrum.
Mgr. Magdalena Hanáčková
6.11.2009Čtyři významná jednání v Belgii za účasti Ústeckého kraje
Ve čtvrtek a v pátek 5. - 6. listopadu se v Bruselu a ve městě Liége v Belgii uskutečnily čtyři významné konference a jednání, a to za účasti zástupců Ústeckého kraje. Přinášíme vám podobnosti.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Krušné hory jsou ohroženy
Současnou kalamitní situací lesních porostů v Krušných horách se bude zabývat nově jmenovaná skupina odborníků. Ohroženy jsou především porosty náhradní dřeviny - smrku pichlavého. Ustavujícího jednání skupiny byl přítomen náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Myslete na své děti - SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Přijďte si říci, jaké problémy jsou v kraji nejpalčivější a na co bychom se měli společně v budoucnosti zaměřit - POZVÁNKA NA SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Soňa Poupětová
4.11.2009Ústecký kraj chce po Skupině ČEZ nižší ceny za energie pro své občany
Občané Ústeckého kraje platí stejné ceny za elektrickou energii v ČR. V regionu se přitom vyrábí více než 60 % celkové produkce elektrické energie v České republice. Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová proto požaduje po Skupině ČEZ výhodnější ceny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Ústecký kraj spolupracuje se Svobodným státem Sasko na přeshraničních projektech
Ve Freibergu na území Svobodného státu Sasko proběhla akce, během které byly oficiálně předány smlouvy o poskytnutí dotace příjemcům dotace v rámci programu „Cíl 3 / Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou 2007 – 2013“. Slavnostního předání smluv se zúčastnila také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová s náměstkem Arnem Fišerou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Domov pro seniory v Mašťově slavil čtyřicátiny
Příspěvková organizace Ústeckého kraje Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov má právě v Mašťově Domov pro seniory. Ten tu (třeba dříve pod názvem domov důchodců) funguje už plných čtyřicet let...
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.11.2009Setkání zástupců projektu „Naslouchejme hlasu venkova“
V rámci programu CENTRAL EUROPE je v Ústeckém kraji realizován projekt Naslouchejm hlasům vesnice (Listen to the Voice of Villages). Již čtvrtý meeting zástupců obcí zapojených do projektu se chystá na pondělí 9. listopadu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.11.2009Obyvatelé ústavů sociální péče z regionu na lodi Porta Bohemica
Na palubu lodě Porta Bohemica nastoupilo téměř dvě stě obyvatel ústavů a vyrazili na oblíbenou trasu po Labi, směr Píšťanské jezero s radní pro Ústecký kraj Janou Ryšánkovou.
Soňa Poupětová
30.10.2009Pět dní pátého ročníku FEMINA FILM
Filmová představení, autorská čtení, přednášky, besedy a vše, co souvisí s díly žen -filmařek, bude k vidění od 5. - 11. listopadu v Ústí nad Labem na tradičním Mezinárodním filmovém festivalu Femina Film 2009.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.10.2009Národní informační den INTERREG IV C [DOC, 206 kB]
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.10.2009Služby pro turisty na Řípu zkvalitnilo nové parkoviště
Pod horou Říp proběhlo slavnostní otevření nového parkoviště, kterého se účastnil radní Ústeckého kraje pro oblast regionálního rozvoje a cestovního ruchu Radek Vonka.
Soňa Poupětová
27.10.2009Draci u Erbenovy vyhlídky
Podzim a draci, to se rýmuje. Musí ovšem foukat vítr. Minulou sobotu se mu to nad krajským městem moc nevedlo. Přesto byla Drakiáda 2009 rovných 420 metrů nad mořem (Erbenova vyhlídka) pro spousty lidí příjemně prožitým dnem...
Mgr. Zbyněk Šebesta
27.10.2009Jedenácté Dny české a německé kultury
Tradiční Dny české a německé kultury budou na podzim věnovány mnoha žánrům, například divadlu, filmu, hudbě, literatuře či výstavám, ale také sympoziím či přednáškám. Každý si vybere...
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.10.2009O případném zrušení těžebních limitů v Ústeckém kraji rada nerozhodovala
Některá média včera nesprávně interpretovala připomínky Rady Ústeckého kraje ze dne 21.10. 2009 k návrhu Státní energetické koncepce do roku 2050 (SEK) tak, jak ji k veřejnému projednání předložilo Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO).
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.10.2009Rada Ústeckého kraje se vyjádřila k návrhu energetickém koncepceMgr. Magdalena Hanáčková
22.10.2009Veletrh komunitárních programů
III. ročník veletrhu komunitárních programů s podtitulem „Nástroje Evropské komise na podporu mezinárodních projektů“ pořádá dnes Eurocentrum Ústí nad Labem a Zastoupení Ústeckého kraje v Bruselu.
Celé setkání zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Magdalena Hanáčková
20.10.2009Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích navštívila radní Jana Ryšánková
Kvalita péče, kterou poskytuje hospic sv. Štěpána, byla předmětem setkání radní pro Ústecký kraj Jany Ryšánkové a ředitele zdravotnického zařízení Pavla Česala.
Soňa Poupětová
20.10.2009Josefínské slavnosti se konaly v Terezíně
Nevšední zážitky si jako každý rok odnesli domů návštěvníci Josefínských slavností v Terezíně, které se konaly v sobotu 17. října. Oslava založení města a jeho historického poslání bývá pravidelnou kulturní akcí Terezína již deset let.
Soňa Poupětová
20.10.2009Na téma odpadové hospodářství s náměstkem Arnem Fišerou
Na seminář na téma odpadového hospodářství měst a obcí Ústeckého kraje pozval na krajský úřad náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera zástupce měst a obcí.
Soňa Poupětová
20.10.2009Hejtmanský den v Litoměřicích
Čerpání z evropských fondů, rekonstrukce zařízení sociálních služeb nebo vzdělávání. Takové byly nejčastější dotazy starostů z litoměřického okresu, kteří se v úterý 20. 10. sešli v zasedací síni Městského úřadu v Litoměřicích s hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou v rámci dalšího z tzv. „hejtmanských dnů“. Kromě Jany Vaňhové se dne zúčastnili také členové Rady Ústeckého kraje Jana Ryšánková a Petr Jakubec.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.10.2009Datová schránka Ústeckého kraje je aktivovaná
Hejtmanka Jana Vaňhová dnes aktivovala datovou schránku Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.10.2009O cestách k prevenci rizikového chování na našich školách
Hledáním možností, jak minimalizovat dopady rizikového chování našich školáků, se zabývá pondělní konference Prevence a škola -jak se to rýmuje? Přednášejí odborníci ze školství, ministerstev, vysokých škol, občanských sdružení a dalších institucí.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 9  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace > Rok 2009

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu