Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Rok 2009

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 9  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
10.12.2009„Naslouchejme hlasu venkova“ v italské Veroně
Už několikrát jsme vás informovali o aktuivitách Ústeckého kraje a vybraných obcí zapojených do projektu Naslouchejme hlasu venkova. Veškeré podrobnosti lze nalézt také na www.listentothevoiceofvillages.org.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.12.2009ÚSTECKÝ KRAJ VYPOVĚDĚL SMLOUVU S AUTOBUSOVÝM DOPRAVCEM BUSMAT PLUSMgr. Zbyněk Šebesta
7.12.2009Ještě týden bude v Bruselu České Švýcarsko
Na snímku vedle jsou uprostřed velvyslankyně ČR při EU Milena Vicenová a radní Ústeckého kraje J. Ryšánková a R. Vonka na vernisáži výstavy o Českém Švýcarsku. Ta potvrá v Bruselu do 14. prosince. Je unikátní prezentací exelentní turistické destinace Ústeckého kraje v sídelním městě Evropské unie...
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.12.2009Spokojený zákazník 2009- jedenáct ocenění
Nad soutěží i dnešním vyhlašováním vítězů převzala záštitu hejtmanka Jana Vaňhová a organizátor akce též obdržel z Fondu hejtmanky Ústeckého kraje neinvestiční dotaci ve výši 25 tisíc korun. Slavnostnímu udělování cen byl přítomen v zastoupení hejtmanky její náměstek Arno Fišera.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.12.2009Zastupitelstvo Ústeckého kraje vybralo drážního dopravce
Zastupitelstvo Ústeckého kraje se na svém zasedání dne 30. listopadu 2009 rozhodlo uzavřít smlouvu na zajištění dopravní obslužnosti ve veřejné drážní osobní dopravě se společností České dráhy, a.s.
Mgr. Magdalena Hanáčková
27.11.2009V Roudnici n. L. začala výstava z děl Josef Čapka
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem je jednou z několika význačných uměleckých a kulturních institucí, jejichž zřizovatelem je Ústecký kraj. Dalším mimořádným počinem GMU je výstava z děl Josefa Čapka. Potrvá až do 10. ledna příštího roku...
Mgr. Zbyněk Šebesta
27.11.2009Dvě rekonstrukce za 236 milionů korun
Desítky a stovky kilometrů silnic ve správě Ústeckého kraje jsou každým rokem rekonstruovány a v posledních letech také s využitím peněz z Evropské unie. Člen Rady Ústeckého kraje s kompetencí za dopravu a silniční hospodářství Jiří Šulc (na snímku vlevo) otevřel včera další dva úseky na našich "dvojkách".
Mgr. Zbyněk Šebesta
27.11.2009Dobročinná aukce panenek pro UNICEF
Na Větruši se dražilo dvanáct panenek od známých osobností. Výtěžek je určen na očkovací programy UNICEF.
Mgr. Magdalena Hanáčková
27.11.2009Ústecký kraj si udržel vysoký rating i přes zadlužení, které převzal po předchozím vedení
Aktuální výsledky ratingové agentury Moody´s International potvrdily dobré provozní hospodaření nového vedení Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
26.11.2009Odraz českého předsednictví EU v regionech
Seminář o předsednictví zhodnotil aktivity Ústeckého kraje v období předsednictví České republiky v Evropské unii.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.11.2009Radní Jana Ryšánková slavila s Matýskem
Radní Ústeckého kraje Jana Ryšánková se zúčastnila dne otevřených dveří a oslavy 5. narozenin Centra Matýsek v Roudnici nad Labem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.11.2009Hejtmanka Jana Vaňhová popřála hezké Vánoce
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se svým náměstkem Arnem Fišerou navštívili velký vánoční koncert Rádia Blaník, který se konal 24. listopadu 2009 na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.11.2009Hurvínek navštívil krajský úřad
Legendární dětský hrdina Hurvínek si ve svém nabitém programu našel čas a osobně navštívil hejtmanku Ústeckého kraje Janu Vaňhovou a jejího náměstka Arna Fišeru.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.11.2009O středoevropské kulturní krajině Krušnohoří
Jednání o připravovaném projektu k přeshraniční spolupráci v rámci programu Cíl 3 / Ziel 3 "Středoevropská kulturní krajina Montanregion Erzgebirge/Krušnohoří - cesta ke světovému dědictví UNESCO".
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.11.2009Krušnohorské vánoční trhy v Bruselu
Na sklonku minulého týdne patřily vnitřní prostory i venkovní zahrada Zastoupení Saska při EU v Bruselu již pátém ročníku Krušnohorských vánočních trhů. Poprvé se jich zúčastnil také Ústecký kraj...
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.11.2009Ukončen projekt obnovy dětských hřišť a vybavení škol
Cílem projektu bylo vytvoření adekvátního zázemí sociálně znevýhodněných a zdravotně postižených dětí ve věku od 3 do 15 let tak, aby prostřednictvím obnovy dětských hřišť a vnitřního vybavení školních zařízení byly zajištěny podmínky pro jejich adekvátní, celistvý osobnostní a dovednostní rozvoj.
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.11.2009Západní most ponese jméno generála Chábery
Západní most v Litoměřicích, který bude slavnostně otevřen 17. prosince, se s největší pravděpodobností bude jmenovat most Generála Chábery.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.11.2009Dva dny VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
Uslyšíme čtyřicet dva klavíristů ze 17 států světa: Bulharska, Estonska, Chorvatska, Kypru, Litvy, Malajsie, Německa, Polska, Rakouska, Ruska, Singapuru, Srbska, Taiwanu, Turecka, Ukrajiny, Uzbekistánu a samozřejmě i z České republiky.
Mgr. Zbyněk Šebesta
16.11.2009Litoměřice zase o krůček blíže turistům
Litoměřické IC je vybaveno nejmodernější technikou. Největším přínosem budou pro turisty audio stanice vybavené elektronickou navigací. Nejen v češtině, ale i v anglické, německé, francouzské a holandské verzi poskytne výklad o zajímavých místech a významných památkách regionu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Zahajovací konference STOP PRACH
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zahájila konferenci STOP PRACH. Cílem aktivity je snížení znečištění životního prostředí tuhými částicemi.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009O projektu Sociální služby ÚK i chystané transformaci pobytových zařízení
Společné dopolední rokování a dva odpolední pracovní workshopy - to byla čtvrteční konference Sociální služby v Ústeckém kraji.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Projekt Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová
Vernisáž k projektu Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Do 2. prosince je možné navštívit výstavu velkoformátových fotografií autora Jana Hodače ve Schole Humanitas v Litvínově.
Soňa Poupětová
12.11.2009Delegaci v Manchesteru vedl zástupce hejtmanky Pavel Kouda
Delegace Ústeckého kraje se od pondělí do středy 9. - 11. listopadu zúčastnila v Manchesteru (Velká Británie) 17. výroční konference Evropské sítě zdravých regionů a následného setkání zástupců RHN. Jednání 11. 11. proběhlo v Hotelu Midland. V čele delagce byl zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (na snímku vedle).
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Ústecký kraj zahájil distribuci MINIMANUÁLU
Krajský úřad Ústeckého kraje dokončil přípravu tzv. MINIMANUÁLU, jehož cílem je městům a obcím v kraji přehlednou a srozumitelnou formou poskytnout návod jak postupovat v konkrétních rizikových situací spojených s výskytem extremismu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009Hejtmanka se setkala s válečnými veterány
Představitelka kraje v úvodu poblahopřála všem ke Dni válečných veteránů a ocenila práci jejich, legionářů i bojovníků za svobodu. Vždyť v této těžké době světových konfliktů si musíme vážit toho, že my žijeme v míru a svobodě.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 208 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 9  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace > Rok 2009

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu