Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze
Ocenění pro vítěze výtvarné soutěže na téma Mistr Jan Hus předal 18.prosince náměstek a zástupce hejtmana Radek Vonka v ústeckém kostele Sv. Vojtěcha. Vyhlášení soutěže bylo spojeno s výstavou "Od Mistra Jana Husa k současnosti", která se uskutečnila v rámci projektu "Stále živá historie".
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 18.12. 2005

 

 

Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze

 

 

Ocenění pro vítěze výtvarné soutěže na téma Mistr Jan Hus předal 18.prosince náměstek a zástupce hejtmana Radek Vonka v ústeckém kostele Sv. Vojtěcha. Vyhlášení soutěže bylo spojeno s výstavou „Od Mistra Jana Husa k současnosti“, která se uskutečnila v rámci projektu „Stále živá historie“. Ta se v Ústeckém kraji uskutečnila pod záštitou hejtmana Jiřího Šulce.

„Výstava byla podle mého názoru v tomto předvánočním čase plném spěchu vítanou příležitostí zastavit se a připomenout si významnou postavu našich dějin. Jsme rád, že právě Ústecký kraj byl po jedním z mála míst, kde byla k vidění,“ poznamenal Radek Vonka.

Vyhlášení výsledků soutěže bylo spojeno se čtvrtým benefičním adventním koncertem, na němž vystoupil Komorní sbor  Mistra Jakoubka ze Stříbra z Příbrami s vánočními písněmi z Jistebnického kancionálu.

 

Další podrobnosti o výtvarné soutěži najdete zde.

 

 

připravil: Vojtěch Krump, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení informací a vnějších vztahů

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 742, 737 203 663

krump.v@kr-ustecky.cz

 

 

Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze

Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze

Výtvarná soutěž o Janu Husovi má vítěze

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 20.12.2005 / 20.12.2005 | Zveřejnit od-do: 20.12.2005-20.1.2006
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu