Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Radek Vonka: Rozvoji cestovního ruchu prospěje spolupráce s odborníky

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Radek Vonka: Rozvoji cestovního ruchu prospěje spolupráce s odborníky
Hlavním cílem jednání představenstva Svazu cestovního ruchu DELITEUS, jehož členové se sešli 14.prosince na Krajském úřadu Ústeckého kraje, bylo zhodnotit činnost svazu za kalendářní rok 2005.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 14.12.2005

 

Radek Vonka: Rozvoji cestovního ruchu prospěje spolupráce s odborníky

 

Hlavním cílem jednání představenstva Svazu cestovního ruchu DELITEUS, jehož členové se sešli dnes (14.prosince) na Krajském úřadu Ústeckého kraje, bylo zhodnotit činnost svazu za kalendářní rok 2005. Náměstek hejtmana Radek Vonka, předseda představenstva a radní Antonín Terber, který zastává funkci místopředsedy, v této souvislosti zdůraznili, že je potřeba do svazu cestovního ruchu zapojit i další obce a města v regionu tak, aby jeho návštěvníci měli možnost využít při svých návštěvách řadu projektů, které v oblasti cestovních ruchu v regionu vznikly. „Ke spolupráci je potřeba přizvat především odborníky na cestovní ruch, tedy cestovní kanceláře a agentury,“ zdůraznil Radek Vonka. Místopředseda představenstva Antonín Terber jeho slova doplnil o neméně důležitým aspekt: “Za klíčovou považuji také správnou propagaci a přitažlivou nabídku. Dnes si turisté skutečně vybírají, proto na jejich chutě a zájmy musíme být připraveni, musíme jim umět vyjít vstříc a vyhovět.“ K naplnění tohoto záměru by měly posloužit i tzv. turistické balíčky, tedy soubory služeb a aktivit, které by měly obsahovat vše, co návštěvník od svého pobytu v kraji očekává. Přípravou takové ucelené nabídky by se měl zabývat právě Svazu cestovního ruchu DELITEUS.

Podle Radka Vonky propagace regionu začíná například účastí na veletrzích cestovního ruchu a končí konkrétní spoluprací měst a obcí, kterou má svaz rozvíjet. Představenstvo Svazu cestovního ruchu dnes také projednalo zájem obce Brozany vstoupit do tohoto společenství a doporučilo valné hromadě toto schválit. Valná hromada Svazu cestovního ruchu Deliteus se má uskutečnit v druhé polovině ledna 2006.

 

 

 

připravila: Naďa Kocábková, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení informací a vnějších vztahů

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 741

kocabkova.n@kr-ustecky.cz

 

 

 

Radek Vonka: Rozvoji cestovního ruchu prospěje spolupráce s odborníky

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 14.12.2005 / 14.12.2005 | Zveřejnit od-do: 14.12.2005-14.1.2006
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu