Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Hejtman ocenil práci stavebníků v psychiatrické léčebně Petrohrad

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Hejtman ocenil práci stavebníků v psychiatrické léčebně Petrohrad
V těchto dnech skončila oprava fasády psychiatrické léčebny v Petrohradě, příspěvkové organizaci Ústeckého kraje. Na opravený zámek z 16. století se přijel podívat hejtman Ústeckého kraje Jiří Šulc, kterého přivítala ředitelka zařízení Zdeňka Sosnová. Ústecký kraj léčebně na opravu přidal z 11,3 milionů korun7 milionů.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 9.12.2005

 

Hejtman ocenil práci stavebníků v psychiatrické léčebně Petrohrad

 

V těchto dnech skončila oprava fasády psychiatrické léčebny v Petrohradě, příspěvkové organizaci Ústeckého kraje. Na opravený zámek z 16.století se přijel podívat hejtman Ústeckého kraje Jiří Šulc. „Celková hodnota zakázky byla 11,3 milionu korun a kraj léčebně na celou akci přidal 7 milionů korun. Je vidět, že práci provedli mistři od řemesla, uměli se vypořádat i s velmi přísnými požadavky památkářů. Během realizace musel být například na žádost památkového úřad proveden navíc druhý nátěr fasády,“ komentoval dokončené dílo na místě Jiří Šulc, který si v doprovodu ředitelky Zdeňky Sosnové a náměstka léčebny Ladislava Henlína prohlédl celý areál zařízení, včetně unikátního špejcharu a botanického skleníku.

Léčebna v Petrohradě poskytuje psychiatrickou péči, od roku 1952 se zde vystřídalo přibližně 13 tisíc klientů. Roční rozpočet léčebny s celkem 101 zaměstnanci byl v loňském roce 47,7 milionů korun. Léčebna je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje od 1.ledna 2003, kdy na něj byla převedena po zániku okresních úřadů k 31. prosince 2002. Od roku 1991 je léčebna soustavě v zisku a nepatří mezi zadlužená zdravotnická zařízení.

 

 

připravil: František Janačík, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení informací a vnějších vztahů

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 788

janacik.f@kr-ustecky.cz

 

 

Hejtman ocenil práci stavebníků v psychiatrické léčebně Petrohrad

Hejtman ocenil práci stavebníků v psychiatrické léčebně Petrohrad

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 9.12.2005 / 9.12.2005 | Zveřejnit od-do: 9.12.2005-9.1.2006
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu