Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Radek Vonka naděloval dětem v Pohádce

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Radek Vonka naděloval dětem v Pohádce
Za dětmi, které se scházejí v ústeckém Mateřském centru Pohádka ( organizace YMCA ), se vypravil 5.prosince zástupce a náměstek hejtmana Radek Vonka.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne  6. 12.  2005

 

Radek Vonka naděloval dětem v Pohádce

 

Za dětmi, které se scházejí v ústeckém  Mateřském centru Pohádka ( organizace YMCA ),  se vypravil  5.prosince zástupce a náměstek hejtmana Radek Vonka. Patron tohoto zařízení využil letošního Mikuláše, aby přinesl malým dětem pěkný dárek.

„Tenhle předvánoční  adventní čas je především příležitostí, abychom se zastavili a vychutnali si jeho atmosféru. Nestresovali se a náležitě,  právě kvůli svým blízkým a zejména dětem,  připravili Vánoce v duchu jejich očekávání,“ řekl Radek Vonka. Náměstek hejtmana nepřišel mezi děti s prázdnou, jako mikulášský dárek jim přinesl netradiční kostky. „Doufám, že vás potěší a dobře vám poslouží,“ popřál dětem Radek Vonka, který jim také pomohl dárek rozbalit a v kruhu malých capartů a jejich blízkých v  Pohádce strávil příjemný podvečer.

 

 

připravila: Naďa Kocábková, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení informací a vnějších vztahů

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 741

kocabkova.n@kr-ustecky.cz

 

 

 

Radek Vonka naděloval dětem v Pohádce

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 6.12.2005 / 6.12.2005 | Zveřejnit od-do: 6.12.2005-6.1.2006
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu