Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Radka Vonku přivítali na ústeckém sněmu sládků

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Radka Vonku přivítali na ústeckém sněmu sládků
Náměstek a zástupce hejtmana Ústeckého kraje Radek Vonka byl jedním z čestných hostů Sněmu sládků, který v Ústí nad Labem pořádala u příležitosti 100. výročí udělení práva užívat název Ústecké plzeňské pivo při vývozu do Německa v roce 1905 společnost Drinks Union a.s..
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 29.11.2005

 

Radka Vonku přivítali na ústeckém sněmu sládků

 

Náměstek a zástupce hejtmana Ústeckého kraje Radek Vonka byl jedním z čestných hostů Sněmu sládků, který v Ústí nad Labem pořádala u příležitosti 100. výročí udělení práva používat název Ústecké plzeňské pivo při vývozu do Německa v roce 1905 společnost Drinks Union a.s..

            „Tradice pivovarnictví patří k Ústí nad Labem naprosto neodmyslitelně, je pro město stejně charakteristická jako řeka Labe nebo romantická zřícenina hradu Střekov. Jako představitel kraje i města mohu jen vyjádřit spokojenost na tím, že zde sídlí úspěšné firmy. Společnost Drinks Union a.s. mezi ně počítám, jsem rád že se ctí drží tuto tradici a že je jednou ze značek, které dělají našemu regionu dobré jméno. Mimochodem, proto jsem ji oslovil, aby se spolu s dalšími firmami, připojila k prezentaci našeho kraje na veletrzích cestovního ruchu, na které vyrazíme v příštím roce,“ řekl mimo jiné Radek Vonka.

Náměstek a zástupce hejtmana také v průběhu slavnostního Sněmu sládků předával Pamětní list a korbel třem mistrům řemesla. Za sládkovou pivovaru Velké Březno Janu Rostovou přebrala ocenění dcera Blanka Mráčková, avšak pánové, velkobřezenský podsládek Jindřich Pytlík a sládek pivovaru Zlatopramen Milan Fridrich ceny od Radka Vonky přebírali osobně.

 

připravil: František Janačík, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení informací a vnějších vztahů

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 788

janacik.f@kr-ustecky.cz

 

 

 

Podsládek pivovaru Velké Březno Jindřich Pytlík byl jedním ze tří oceněných mistrů řemesla
Podsládek pivovaru Velké Březno Jindřich Pytlík byl jedním ze tří oceněných mistrů řemesla

Přípitek k 100. výročí
Přípitek k 100. výročí

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 29.11.2005 / 29.11.2005 | Zveřejnit od-do: 29.11.2005-29.12.2005
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu