Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 31. 8. 2020.
 

 
 

Dotaz žadatele: 

1. „Zdali Město Roudnice nad Labem podalo žádost o dotaci na vybudování polozapuštěných velkoobjemových kontejnerů tříděného odpadu v ulici Na Rybníčku.

2. V případě, že ano, sdělte, ke kterému dni byla žádost podána a v jaké výši je dotace městem požadována.

3. Pokud o dotaci již bylo rozhodnuto, sdělte, v jaké výši byla dotace poskytnuta nebo přidělena.


Odpověď:

V oblasti odpadového hospodářství je Ústecký kraj poskytovatelem dotací v rámci Programu pro podporu odpadového hospodářství obcí v Ústeckém kraji na období 2017 až 2025 (dále jen Program). Po dobu dosavadní platnosti Programu nebyla městem Roudnice nad Labem žádost o dotaci na vybudování polozapuštěných velkoobjemových kontejnerů v ulici Na Rybníčku předložena, a dotace proto nebyla přidělena.

 

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 8.9.2020 / 8.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu