Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Portál rozvoje venkovaCesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova > Mikroregiony > Mikroregion Cínovec

 

2. 10. - Pozvánka na B2B jednání s ukrajinskými podnikateli

 

 
 

Vážení novináři,

 

zveme Vás na jednání s ukrajinskými podnikateli, které se uskuteční dne 2. 10. 20199 hodin v zasedací místnosti budovy B Krajského úřadu Ústeckého kraje (Dlouhá 15, Ústí nad Labem) za přítomnosti hejtmana Oldřicha Bubeníčka a generálního konzula ČR ve Lvově Pavla Peška.

 

Toto setkání je předmětem projektu s názvem „Incomingová mise ukrajinských podnikatelů a představitelů místních samospráv do Ústeckého kraje“ realizovaného Generálním konzulátem České republiky ve Lvově v rámci PROPEDu (Projekt ekonomické diplomacie).

Cílem je propagovat Českou republiku v zahraničí, vyzdvihnout kvalitu českého zboží a služeb, získat kontakty, na které by se při jiných příležitostech nedosáhlo a uchopit možnosti obchodní spolupráce. Pořadateli jsou Ústecko – zakarpatská agentura ve spolupráci s Ústeckým krajem.

 

S Vaší účastí se počítá v úvodu jednání, kde budou formulovány cíle a záměry, následně může být poskytnutý prostor pro individuální rozhovory.

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 27.9.2019 / 27.9.2019
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Pozvánky
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu