Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Děti z Kiržačského okresu navštívily Ústecký kraj, přijal je hejtman Bubeníček

Kiržač
Dvacet dětí z ruské Kiržače ve Vladimirské oblasti zavítalo v rámci partnerské spolupráce města Rumburk a Kiržač do Ústeckého regionu. Na krajském úřadu v Ústí nad Labem je přijal také hejtman Oldřich Bubeníček, který jim představil Ústecký kraj a poté s dětmi krátce podebatoval.
Tisková zpráva ze dne 23. července 2019
 

 
 

Ústecký kraj má podepsané memorandum o spolupráci s Vladimirskou oblastí již od roku 2017. Ještě delší je však partnerství města Rumburk a Kiržač, trvá více než 30 let. „Jsem moc rád, že jste k nám zavítali a díky tomuto výměnnému pobytu máte možnost poznat i náš kraj. Nedávno jsem navštívil Vladimirskou oblast, která je naším zahraničním partnerem a věřím v budoucí úspěšnou spolupráci,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček.

01
Děti z ruského okresu Kiržač na krajském úřadě v Ústí nad Labem.

02

 

03
A společná fotka na závěr.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 23.7.2019 / 23.7.2019 | Zveřejnit od: 23.7.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu