Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

POZVÁNKA 11. 4. - "Jeden kraj - tři různé zoo"

 

 
 

Vážení novináři,

 

zveme vás na slavnostní vyhodnocení úspěšného projektu s názvem „Jeden kraj – tři různé zoo“, které se bude konat ve čtvrtek 11. dubna 2019 ve 14 hodin v Zoo Děčín u nově zrekonstruované expozice chápanů středoamerických mexických. Na programu setkání, u kterého nebude chybět náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Zdeněk Matouš,  bude vyhodnocení loňského ročníku, předání cen vítězům a představení letošní kampaně.

 

O projektu „Jeden kraj – tři různé zoo“:

Projekt „Jeden kraj – tři různé zoo“ funguje úspěšně již od roku 2016. Jeho cílem je propagace nejen tří zajímavých turistických cílů, ale také podpora návštěvnosti celého Ústeckého kraje. Jeho hlavní myšlenkou je společná cenově zvýhodněná vstupenka do zoologických zahrad Ústeckého kraje - Zoo Děčín, Zoo Ústí nad Labem a Zooparku Chomutov, která přináší i další bonus v podobě soutěž o zajímavé ceny. Na realizaci projektu se podílí nejen zoologické zahrady, ale také Ústecký kraj. 

 

Prosíme o potvrzení účasti paní Aleně Houškové ze Zoo Děčín - Tel.: +420 603 465 310, E-mail: media@zoodecin.cz.

 


 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 9.4.2019 / 9.4.2019
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Pozvánky
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu