Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Státoobčanských slibů se zúčastnil i hejtman Ústeckého kraje

Sliby
Dalších jedenáct lidí složilo v lednu na Krajském úřadě Ústeckého kraje státoobčanské sliby. Mezi těmi, kteří získali z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a ředitele Krajského úřadu Milana Zemaníka listinu o státním občanství ČR, byli zástupci Rusů, Ukrajinců, Vietnamců či Slováků.
Tisková zpráva ze dne 1. února 2018
 

 
 

„Chtěl bych vám všem poděkovat, že jste si pro svůj život vybrali právě Ústecký kraj a doufám, že tu budete spokojení,“ uvedl při slavnostním aktu hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Žádosti o udělení státních občanství ČR podle § 11 zákona 186/2013 Sb. nabírají pracovnice odboru správních činností od žadatelů, kteří mají trvalý pobyt na území Ústeckého kraje a posílají je k vyřízení na Ministerstvo vnitra ČR. V roce 2017 ředitel krajského úřadu Milan Zemaník udělil státní občanství čtyřem stovkám lidí, kteří následně složili svůj slib.

01
Státoobčanských slibů se kromě ředitele krajského úřadu Milana Zemaníka zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02

 

03

 

04

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 1.2.2018 / 1.2.2018 | Zveřejnit od: 1.2.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu