Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Máme zlato a stříbro! Olympiáda dětí a mládeže v Pardubicích odstartovala

foto
Naši výpravu se 107 členy přivedla na zahajovací ceremoniál ZODM na zimním stadionu v Pardubicích vlajkonoška Lucie Sedláčková, královna českého ženského boxu. Hned po prvním dni už máme pár medialí v kapse. Zlatou z alpského lyžování, kterou získal Marek Muller a stříbro ve snowboardingu přivezla z kopce Anička Halašová. O další medaile a co nejlepší umístění budou naši sportovci bojovat až do 2. února v celkem deseti disciplínách. Zahájení se zúčastnila i delegace představitelů Ústeckého kraje v čele s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem a jeho 1. náměstkem Martinem Klikou a náměstkem Petrem Šmídem. Sledujte fotoreportáž na Facebooku.
 

 
 

Ve spolupráci s krajskou organizací České unie sportu a krajskými sportovními svazy vyslal náš kraj do Pardubického kraje ty nejlepší nominované sportovce. Naši reprezentanti zabojují o co nejlepší výsledky v ledním hokeji, krasobruslení, snowboardingu, rychlobruslení, biatlonu, lyžařském orientačním běhu a v alpských a běžeckých disciplínách, kam patří například obří slalom nebo u běžeckého pak klasický či volný styl.

Fotogalerie zde.

foto
Vlajkonoškou výpravy Ústeckého kraje byla boxerka Lucie Sedláčková.

foto

foto

 


 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 29.1.2018 / 29.1.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu