Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Ústecký kraj za hranicemi, prezentace na veletrhu v Drážďanech

001
Poslední lednový víkend byl celý areál výstaviště Drážďany tradičně ve znamení dovolené, dobrodružství a kempování. A Ústecký kraj patřil k nejlákavějším regionálním expozicím. Tradičně kraj prezentoval všechny čtyři destinační agentury a znovu se k expozici připojil i polský region Ostróda. Již poněkolikáté v řadě přijel veletrh navštívit i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Sledujte fotoreportáž na Facebooku.
 

 
 

Jedná se o druhý největší veletrh cestovního ruchu ve východním Německu. O nabídku našeho kraje byl velký zájem, řada návštěvníků našeho stánku podle jejich slov již Ústecký kraj navštívila a rádi vyrazí na další místa. Největší zájem o materiály byl tradičně ze strany německých turistů ze Saska. Ti také obdivovali kromě tištěných propagačních materiálů či map cyklostezek i ukázku malby na dubský porcelán přímo u stánku. Ústecký kraj už v polovině února vyrazí na pražský veletrh Holiday World. 


Fotogalerie zde.

foto

foto


 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 29.1.2018 / 29.1.2018 | Zveřejnit od: 29.1.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu