Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Turnaj ve futsalu stavebních škol z celé republiky vyhrála potřetí v řadě ústecká škola

Futsal
Tradiční zahajovací sportovní akcí kalendářního roku 2018 je republikové finále ve futsalu stavebních škol. I pro tento ročník připadla pořadatelská režie Střední průmyslové škole stavební a Střední odborné škole stavební a technické v Ústí nad Labem. Šestice zúčastněných týmů se prala o celkové vítězství. Nakonec se ze zlata radovala hostitelská škola. Již potřetí za sebou.
Tisková zpráva ze dne 26. ledna 2018
 

 
 

Stříbrné medaile brala SPŠ Teplice a bronz získala SPŠ Praha. Úspěch ústecké školy umocnil fakt, že trofej pro nejlepšího střelce turnaje získal Dominik Gulykáš. Vítězné mužstvo hrálo ve složení: Daniel Řezníček, Vojtěch Čítek, Jakub Stukheil, Dominik Gulykáš, Bohumil Hudec, Milan Tipan, Václav Kršnák, Dominik Novotný, Lukáš Berky a Filip Šmejkal.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.1.2018 / 26.1.2018 | Zveřejnit od: 26.1.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu