Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Olympiáda dětí a mládeže začala. Ústeckou výpravu přivedla na zahajovací ceremoniál boxerka Bytyqi

1
Zapálením olympijského ohně zahájila fenomenální rychlobruslařka Martina Sáblíková Olympiádu dětí a mládeže v Brně, která je soutěží krajských výprav. Ústecký kraj na ní bude reprezentovat 264 sportovců. Na jih Moravy se sjelo více než 3 600 sportovců z celé republiky.
Tisková zpráva ze dne 25. června 2017
 

 
 

Ústeckou výpravu na slavnostním zahájení vedla dvojnásobná mistryně světa v muší váze teprve jednadvacetiletá Fabiána Bytyqi, která vyměnila boxerské rukavice a ring za vlajku a místo v popředí ústecké výpravy. „Celé mé působení u ústecké výpravy se seběhlo hodně rychle, ale jsem šťastná a pyšná, že můžu za svůj kraj nést vlajku,“ řekla drobná boxerka s přezdívkou Andělská pěst.

Ústecká výprava se na minulých letních hrách umístila na osmém místě. Letos se 264 reprezentantů a padesátka trenérů severozápadních Čech bude snažit zlepšit pozici v konečném pořadí.

Největší úspěchy jsou očekávány v plaveckém bazéně, na karatistickém tatami nebo atletickém stadionu, kde se představí několikanásobní mistři republiky ve svých disciplínách.

„Chtěli bychom samozřejmě co nejlepší umístění, ale také je pro nás důležité, aby si děti olympiádu užily a daly do sportování všechno. Řekněme, že bude skvělé, když skončíme třeba o stupínek lépe než naposled,“ řekla vedoucí výpravy Ústeckého kraje Lucie Dosedělová.

Olympiáda dětí a mládeže je největší multisportovní akcí roku u nás. Letošní novinkou je spolupráce s Českou televizí, která za čtyři dny nabídne v živém vysílání na obrazovkách i webu iVysílání více než dvacet hodin přenosů.

Sledujte novinky z Olympiády dětí a mládeže v Brně.
Webové stránky: 
http://odm.olympic.cz.
Facebook: 
https://www.facebook.com/olympioniciODM.
Twitter: 
https://twitter.com/olympijskytym.
Instagram: 
https://www.instagram.com/olympijskytym.
YouTube: 
https://www.youtube.com/user/czecholympic.

01
Kompletní výprava Ústeckého kraje. 

03

4

04

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 25.6.2017 / 25.6.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu