Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

V Dolním Podluží o nové technice pro obec i elektrickém vedení

02
Na pozvání starostky Ivy Minárové zavítal do Dolního Podluží hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček spolu s vedoucí odboru životního prostředí Monikou Zeman. Hlavním tématem návštěvy bylo plánované posílení vysokého napětí právě na Šluknovsku.
Tisková zpráva ze dne 20. června 2016
 

 
 

Starostka požádala v úvodu jednání hejtmana a celé vedení Ústeckého kraje o podporu při vyhodnocování žádosti na nákup nové techniky pro obec. Stávající technika již dosluhuje a není dostatečná, aby s ní dokázali pracovníci obhospodařit celou obec. Dolním Podlužím by podle plánu společnosti ČEZ mělo vést nové vedení vysokého napětí, tak aby byly posíleny dodávky elektrické energie do dalších částí Šluknovského výběžku. Hejtman přislíbil možnou pomoc při dalších jednáních vedení obce s vedením společnosti ČEZ o vybudování sloupů vysokého napětí či vedení elektřiny pod povrchem.


01
Starostka Dolního Podluží Iva Minárová ukazuje hejtmanovi Ústeckého kraje stávající techniku obce (v pozadí). 

 


 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 20.6.2016 / 20.6.2016 | Účinnost od-do: 20.6.2016-20.7.2016
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu