Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Bilancování spolupráce s krajskou hospodářskou komorou

jb
Hejtman Oldřich Bubeníček přijal předsedu Krajské hospodářské komory Ústeckého kraje Františka Jochmana a ředitelku KHK Martinu Francírkovou s cílem shrnout a zhodnotit stručně spolupráci kraje a hospodářské komory za rok 2014.
 

 
 

Hejtman poblahopřál nejprve Františku Jochmanovi k jeho nedávnému opětovnému zvolení do čela KHK ÚK. „Vážím si spolupráce s hospodářskou komorou, která je reprezentantem podnikatelské sféry v našem kraji a nezastupitelným partnerem v Paktu zaměstnanosti Ústeckého kraje. Díky naší úzké spolupráci řešíme řadu projektů, které pomáhají při tvorbě nových pracovních míst,“ řekl v úvodu setkání Oldřich Bubeníček.

Předseda KHK František Jochman rekapitulovat spolupráci s Ústeckým krajem. Jako příklady uvedl budování inovačního centra (společně s ústeckou univerzitou a zaměstnavateli), vznik sektorové dohody v oblasti chemie, přípravu nových projektů na programové období eurodotací 2014+ a společné mezinárodní aktivity. Neopomněl zdůraznit význam partnerství v paktu zaměstnanosti.

Počátkem nadcházejícího roku bude oficiálně vyhodnocena roční prováděcí smlouva o spolupráci mezi Ústeckým krajem a KHK ÚK a budou stanoveny cíle spolupráce na další období.

Připravil: OMK

khk

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 18.12.2014 / 18.12.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu