Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Vicemistři světa v Hip Hopu přivezli hejtmanovi ukázat medaile

001
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se setkal se zástupci litoměřické taneční skupiny Funky Dangers, aby jim pogratuloval k úspěchům na Mistrovství světa Hip Hop Unite. Tanečníci získali třetí místo v kategorii děti a v kategorii junioři. Reprezentantům a jejich trenérkám poděkovala i předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Dagmar Waicová.
Tisková zpráva ze dne 11. prosince 2014
 

 
 

Mistrovství světa se konalo letos v říjnu v Praze. O medaile bojovalo 19 juniorských a 12 dětských týmů. Účast na Mistrovství světa si Funky Dangers zajistili v květnu na Mistrovství Evropy ve Vídni, kde se staly druhými vicemistry. Z rukou hejtmana Bubeníčka i krajské zastupitelky Dagmar Waicové tanečníci převzali čestné uznání jako poděkování za vzornou reprezentaci Ústeckého kraje. Každý si navíc odnesl dárky od Krajského úřadu.

Na konci fotogalerie najdete záznam vítězných choreografií, tak jak je zachytili fanoušci taneční skupiny:

01

02

03

04

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 11.12.2014 / 11.12.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu