Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

V Ústí nad Labem hovořili zástupci vysokých škol, firem i státních institucí o kvalifikaci zaměstnanců

001
Podmínky pro rozvoj podnikání a pracovních příležitostí v našem kraji, to bylo hlavní téma setkání, které pořádala Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje. Jednání se zúčastnil například zmocněnec vlády pro Ústecký a Moravskoslezský kraj Jiří Cieńcala, zástupci Ústeckého kraje, Krajské hospodářské komory a vedení ústecké Univerzity J.E.Purkyně nebo ministerstev průmyslu a obchodu či práce a sociálních věcí.
Tisková zpráva ze dne 10. prosince 2014
 

 
 

V úvodu setkání seznámili rektor Univerzity J.E. Purkyně René Wokoun a děkan Fakulty výrobních technologií a managementu František Holešovský přítomné s rolí vysokých škol v našem regionu. Program pak pokračoval například diskuzí o spolupráci veřejného a soukromého sektoru při zajištění kvalifikované pracovní síly a podpoře nových investic v našem kraji.  Za Krajský úřad Ústeckého kraje se jednání zúčastnil vedoucí odboru kanceláře hejtmana Luboš Trojna a vedoucí odboru strategie přípravy a realizace projektů Jaroslava Kuszniruková. Krajskou hospodářskou komoru Ústeckého kraje zastupoval na setkání její předseda František Jochman.

01

02

03

04

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 10.12.2014 / 10.12.2014 | Účinnost od-do: 10.12.2014-15.1.2015
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu