Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Ústecký kraj je skokanem roku

mž
V minulém týdnu proběhlo v Praze vyhlášení výsledků čtvrtého ročníku srovnávacího výzkumu Místo pro život 2014. Analytici agentury Datank posuzovali možnosti práce, výši mezd, bezpečnost, dostupnost zdravotní a sociální péče, vzdělávání, rozvoj infrastruktury či nabídku pro volný čas.
 

 
 

Nejlepším místem pro život v České republice se podle výzkumu letos stal Plzeňský kraj. V multikriteriálním hodnocení statistických dat se náš kraj dostal bohužel na příčku poslední, ale zato se stal nositelem speciálního prestižního ocenění. Ústeckému kraji byla udělena speciální cena srovnávacího výzkumu Místo pro život 2014 „SKOKAN ROKU“ za investice na ochranu životního prostředí, kdy došlo k meziročnímu zvýšení objemu investic o 58 procent.

 Připravil: OMK

mz1
Ocenění za Ústecký kraj převzala zástupkyně ředitele krajského úřadu Monika Zeman

mz2

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 3.12.2014 / 3.12.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu