Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Český systém kvality služeb - poslední školení v roce 2014

Český systém kvality služeb
Nabízíme Vám možnost účastnit se školení trenérů I stupně Českého systému kvality služeb (dvoudenní školení zdarma) a následně se zapojit do certifikace služeb. FYI v současné době je po celé ČR již 139 certifikovaných organizací a od ledna 2015 by mělo být zahájeno školení trenérů II. stupně. Úspěšné organizace získají prestižní, mezinárodně srovnatelnou značku, která pro zákazníka znamená příslib ověřené kvality služeb. Značka Q (SQD) má výraznou marketingovou hodnotu pro návštěvníky z Německa a Švýcarska.
 

Odkazy


 
 

Jedná se o praktické školení zaměřené na posílení kvality služeb subjektů poskytující služby v cestovním ruchu, podporu rozmanitosti a lákavosti nabídky reflektující potřeby a očekávání zákazníka, posílení interních firemních procesů a postupů. Cílem školení je také seznámit účastníky s Českým systémem kvality služeb a vlastními kroky certifikace, aby tito jako vyškolení Trenéři kvality 1. stupně byli s to následně zavést standardem doporučovaná/požadovaná opatření a podat vlastní žádost.

Absolvováním školení kromě konkrétních návodů a postupů zároveň získáte:

-          Vaše organizace příležitost se zapojit do právě se rozbíhající certifikace Českého systému kvality služeb,

-          Vy / účastník školení certifikát Trenéra I. stupně ČSKS (využitelné v profesním CV).


Program dvoudenního školení: Co je to management kvality, Představení ČSKS, Vize, Pět zásad péče o kvalitu, Procesy služeb, Vaše cesta k certifikátu.


Termín školení: 25.-26.11. - Liberec

Registrace na www.csks.cz , v druhém kroku je možný výběr a přihlášení na vlastní školení (viz příloha registrace manuál).


Školení i vlastní certifikace je nyní ZDARMA, aktivita je hrazena z projektu MMR ČR, který celý systém i zaštiťuje. 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Tomáš Růžek
Vytvořeno / změněno: 19.11.2014 / 19.11.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu