Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Zakončení turistické sezóny v Krušných horách

Výstup na Sněžník
Destinační agentura Krušné hory Vás zve společně s Ústeckým krajem k rozloučení se s turistickou sezónou ve sportareálu Klíny. Program je připraven pro pěší i cyklistickou veřejnost.
 

 
 

Naplánovaná je jízda z parkoviště u restaurace Bukový háj v Litonově směrem ke sportareálu Klíny. Od 10:00 do 17:00 můžete využít zdarma lanovku , lanový park, lesní posilovnu, jízdu na koloběžká a další atrakce. V areálu je připraveno zdarma občerstvení.

Další informace a kontakty naleznete v přiloženém plakátu.

 

Akce má upozornit na plánované propojení Krušnohorské magistrály a cyklostezky na německé straně Krušných hor. V rámci česko-německého projektu „Cykloregion Krušné hory – propojení nadregionálních cyklotras v česko-německém Krušnohoří“ vznikne deset propojek, na kterých budou umístěna odpočívadla pro cyklisty a informační tabule. Opraví se i několikakilometrový úsek Krušnohorské magistrály.

 

 

Další informace a kontakty naleznete v přiloženém plakátu.

Těšíme se na Vás!

 
Zodpovídá: Ing. Tomáš Růžek
Vytvořeno / změněno: 1.10.2014 / 1.10.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu