Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Portál rozvoje venkovaCesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova > Mikroregiony > Mikroregion Cínovec

 

Uzavřena smlouva o poskytnutí dotace z ROP Severozápad

mapa
 

 
 

Dne 23. 7. 2014 došlo k uzavření smlouvy o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad mezi Ústeckým krajem a Regionální radou regionu soudržnosti Severozápad. Na základě této smlouvy by Ústecký kraj měl získat dotaci ve výši téměř 98 mil. Kč.

 

Cyklostezka Ploučnice je jednou ze čtyř páteřních cyklistických tras v Ústeckém kraji. Stezka má nadregionální charakter a tvoří spojnici mezi Ústeckým a Libereckým krajem. Celkové výdaje na realizaci projektu převyšují 110 mil. Kč. V rámci projektu byla vybudována cyklostezka v trase Děčím - Starý Šachov, konkrétně se jedná o pět dílčích úseků:

- Úsek "Oblouková - Zimní stadion" Děčín (0.074 km)

- Úsek "A" Děčín - Březiny (3.828 km)

- Úsek "B" Soutěsky - Benešov n.Pl. (2.888 km)

- Úsek"C" Benešov n.Pl. - Františkov n.Pl. (1.920 km)

- Úsek"D" Františkov n.Pl. - Starý Šachov (2.042 km)

Díky vybudování dosud chybějící kvalitní a bezpečné cyklistické komunikace jsou vytvořeny podmínky pro další rozvoj kvality dopravní obslužnosti a propojení města Děčín s jeho spádovou oblastí. Projekt si rovněž přispívá ke zvýšení podílu cyklistické dopravy a v neposlední řadě zabezpečení bezpečnost cyklistů.

CTPL

 
Zodpovídá: Ing. Pavel Hajšman
Vytvořeno / změněno: 24.7.2014 / 24.7.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu