Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Hejtman zaštítí soutěž architektů a stavařů

01
Hejtman Oldřich Bubeníček udělil záštitu šestému ročníku přehlídky Stavba Ústeckého kraje 2013. V soutěži nových architektonických zajímavostí v kraji porota například posoudí, jak kvalitně jsou stavby provedeny a jak moc zapadají do svého okolí. Přihlásit mohou zájemci stavby zbrusu nové i rekonstrukce stávajících budov, a to jak rodinných, tak pro komerční využití.
Tisková zpráva ze dne 4. června 2014
 

 
 

Jen v letošním roce už hejtman podpořil 49 akcí. Obrací se na něj lidé a organizace ze všech koutů Ústeckého kraje, pořádající společenské, vzdělávací i charitativní akce. Každá taková žádost putuje přímo k rukám hejtmana. U jednotlivých akcí pak posuzuje, jestli jsou její cíle v souladu se zájmy kraje či významně přispívají k rozvoji nebo zvýšení prestiže regionu.

Mezi ty největší události, kterým hejtman udělil svou záštitu, patří třeba každoroční Terezínská tryzna, Závod míru juniorů či charitativní akce Krása pomáhá dětem. Hejtman letos podpoří i Hasičské slavnosti, které se uskuteční v Litoměřicích už tento víkend. Pokud mu to jeho pracovní program dovolí, některých akcí se i osobně zúčastní. Každé udělení záštity hejtmana je pro organizátory společenských, vzdělávacích i charitativních akcí velkou poctou.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 5.6.2014 / 5.6.2014 | Účinnost od-do: 5.6.2014-5.7.2014
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu