Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rozvoj krajeCesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > Propojení VaV pro MSP

 

Závěrečná konference Brusel 18.10.2012

 

 
 

RENREN

 

RENREN - Renewable Energy Regions Network

Závěrečná konference projektu se konala 18.10.2012 v Bruselu


Závěrečná konference projektu RENREN se konala dne 18.10.2012 v Bruselu. Ústecký kraj se jako partner projektu účastnil poslední schůze Řídícího výboru projektu, odpoledne pak jeho slavnostního ukončení v sídle Výboru regionů. Na konferenci byly prezentovány výstupy projektu - Ústecký kraj je zmiňován především v souvislosti s transferem „best practices“ – předáváním tzv. zkušeností „dobré praxe“, neboť se aktivně účastnil a s ohledem na možnost využití získaných poznatků soustředil na možnosti využívání lesních zbytků pro výrobu biomasy ve spolupráci se švédským partnerem.

Za Ústecký kraj pronesl příspěvek a závěrečné vyhodnocení práce na projektu Ing. Jaroslav Pikal, který také poděkoval všem spolupracujícím partnerům projektu za spolupráci a zejména vedoucímu partnerovi projektu regionu Schleswick -Holstein za jeho úspěšné vedení a podporu při realizaci.

Slavnostní akce se mimo Ústeckého kraje zúčastnili všichni partneři projektu, tj. celkem 13 zahraničních partnerů z území EU a Island.

 

Závěrečná konference projektu se konala 18.10.2012 v Bruselu 

Závěrečná konference projektu se konala 18.10.2012 v Bruselu 

Závěrečná konference projektu se konala 18.10.2012 v Bruselu 

 
Zodpovídá: Ing. Kateřina Opavová
Vytvořeno / změněno: 2.11.2012 / 2.11.2012
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu