Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Metodika ocenění

 

 
 

 

Dopravce roku 2012 Ústeckého kraje bude vybrán na základě hlasování veřejnosti, které probíhá od 22. 10. 2012 do 30. 11. 2012. Hlasující hodnotí dopravce v jednotlivých kategoriích, a to výběrem maximálně tří dopravců v každé kategorii a jejich umístěním na první, druhé a třetí místo. Za všechna první místa v každé kategorii obdrží daný dopravce tři body, za druhé místo dva body a za třetí místo jeden bod. Výsledná známka daného dopravce v každé kategorii je stanovena ze součtu všech obdržených bodů vyděleného četností hlasování pro daného dopravce v dané kategorii. Vítězným dopravcem v každé kategorii se stává ten dopravce, který obdrží nejvyšší výslednou známku.

 

 

Hlasování proběhne uvedením maximálně 3 dopravců z celkového výčtu všech dopravců působících v rámci kraje. Proto, aby hlas byl platný, musí hlasující uvést své jméno, adresu a telefon. Platný bude jeden anketní lístek za jednoho hlasujícího. Nelze hlasovat více než jednou. Systém automaticky monitoruje pokusy o ovlivňování ankety a vícenásobné hlasování.

 
Zodpovídá: Petr Janda
Vytvořeno / změněno: 18.10.2012 / 18.10.2012
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu