Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Pohotovost pro dospělé se stěhuje do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Od 30. prosince 2009 bude po dohodě s obvodními lékaři provozována pohotovost pro dospělé v prostorách Emergency Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
 

 
 

Tisková zpráva z 30. prosince 2009

 

Ambulance pohotovostní péče pro dospělé, která dosud byla provozována v prostorách Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, bude od 30. 12. 2009 nově provozována v Krajské zdravotní, a.s. - Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, o.z., v prostorách oddělení Emergency, v budově A. Informace podá klientům obsluha u informačního pultu recepce na Emergency, napravo dole za hlavním vjezdem do nemocnice, v přízemí budovy A – Atria. Pohotovostní péče pro dospělé bude umístěna v ambulanci č. 6.

 

„Naším cílem bylo hlavně zjednodušit situaci pro naše klienty, kteří nebudou muset přemýšlet, kam mají se svými obtížemi dojít. V případě akutních obtíží najdou službu již jen na jednom místě. Navíc od ledna posilujeme také službu na recepci Emergency pro lepší informovanost našich pacientů a zajištění kvalitnější a rychlejší zdravotní péče“, uvedl MUDr. Jiří Madar, ředitel Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 30.12.2009 / 30.12.2009 | Účinnost do: 31.12.2010
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu