Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Hejtmanka Jana Vaňhová: Krásné Vánoce, milí spoluobčané!

Hezké Vánoce!
 

 
 

Vážení občané Ústeckého kraje,

   dovolte mi popřát vám v tento poslední adventní den, aby se pro vás všechny stal zítřejší Štědrý den a večer nezapomenutelným dnem roku 2009. Přeji vám, abyste čekání na příchod Ježíška strávili v prostředí, jež je vám příjemné a s lidmi, které máte rádi. Najděte si chvilinku nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Využijte kouzla tohoto dne a vyjádřete si navzájem lásku, usmějte se na sebe.

Stromeček u vás atmosféru naladí a cukroví zase dům provoní. Na stůl kapr ať se nosí, ať je pro každého dosytnosti. Ježíšek k vám cestu hledá a dárek každému předá. Pak pohlaďte svou duši pohledem do dětských očí, z nichž radost a štěstí září.

Zároveň mi dovolte popřát krásné Vánoce všem spolupracovníkům a poděkovat jim za jejich dosavadní práci. Milí občané, vážení obchodní partneři, přeji vám a vašim blízkým nejen za sebe, ale i za všechny členy Rady Ústeckého kraje, krajské zastupitele, všechny pracovníky Krajského úřadu Ústeckého kraje a zaměstnance všech jeho příspěvkových organizací, ať vás láska, klid a mír tímto dnem provází.  Hezké Vánoce a jejich svátky!

 

Jana Vaňhová,

hejtmanka Ústeckého kraje

 Jana Vaňhová

 

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 23.12.2009 / 23.12.2009 | Schváleno / Zrušeno: 23.12.2009 / 28.12.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu