Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Česko-německé kolokvium

1
V budově krajského úřadu proběhlo odborné kolokvium v rámci realizace společného česko-německého projektu "Portál pro informační podporu rozhodování za krizových situací."
 

 
 

Dne 17. prosince 2009 proběhlo na KÚ v Ústí nad Labem mezinárodní odborné kolokvium v rámci realizace společného česko-německého projektu „Portál pro informační podporu rozhodování za krizových situací“. Tento projekt je realizován v rámci programu CÍL 3 / ZIEL 3 za finanční podpory EU.

Projekt je zaměřen na zvýšení úrovně zajištění bezpečnosti a ochrany obyvatelstva v Ústeckém kraji a Saském Švýcarsku – Východním Krušnohoří, včetně zkvalitnění příhraniční spolupráce v této oblasti. Cílem kolokvia byla výměna odborných názorů a informací souvisejících s realizací projektu a řešením organizačních otázek v dalším období.

 Připravil: Oddělení tiskových informací

 

1
Česko-německé kolokvium v rámci programu Cíl 3/Ziel 3

 
Zodpovídá: Bc. Iveta Pelikánová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2009 / 18.12.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu