Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Krajské kolo kampaně Společnost přátelská rodině prodlouženo

Kampaň vyhlásila síť mateřských center v Ústeckém kraji pro organizace s krajskou působností. Své návrhy nominací do soutěže Společnost přátelská rodině můžete posílat až do konce roku, tedy do 31. prosince 2009.
 

 
 

Své návrhy nominací do soutěže Společnost přátelská rodině můžete posílat až do konce roku, tedy do 31. prosince 2009. Kampaň vyhlásila síť mateřských center v Ústeckém kraji pro organizace s krajskou působností.

Nominace na ocenění přijímá krajská koordinátorka na emailové adrese: zuzana.turcekova@materska-centra.cz. Stačí vyplnit formulář návrhu na ocenění, který je možné získat na téže adrese či na stránkách Ústeckého kraje http://www.kr-ustecky.cz/.

Slavnostní vyhlášení výsledků pod záštitou známé osobnosti Ústeckého kraje proběhne v lednu roku 2010.

Kampaň probíhá průběžně od roku 2004 a oceňuje ty, kteří ulehčují život rodin s dětmi opatřeními, která dosud nejsou u nás stále běžná – bezbariérový vstup a pohyb, rodiny s dětmi vítány, nekuřácké prostředí, rodinné slevy pro jakkoliv početnou rodinu, podmínky trvale udržitelného života. Ocenění mohou být i zaměstnavatelé, kteří poskytují svým zaměstnancům podmínky pro slaďování rodinného a pracovního života: umožňují rodičům práci na zkrácený úvazek či flexibilní pracovní dobu, podporují možnost sdílených pracovních úvazků, zaměstnávají rodiče po rodičovské dovolené, umožňují rodičům s malými dětmi pracovat z domova, či poskytují jinou formu podpory na pracovišti rodičům s malými dětmi.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 18.12.2009 / 18.12.2009 | Účinnost do: 31.12.2010
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu