Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Kategorie

 

 
 

Kategorie

1.      Hlavní kategorie

Dopravceroku 2009 Ústeckého kraje

O vítězi v hlavní kategorii Dopravce roku 2009 Ústeckého kraje rozhoduje veřejnost. Podrobná metodika viz sekce Pravidla.

 

2.      Vedlejší kategorie

O vítězích v těchto kategoriích ankety Dopravce roku 2009 Ústeckého kraje rozhoduje také veřejnost

Dopravce roku v kategorii SPOLEHLIVOST

Vítěz bude určen na základě výsledků hlasování veřejnosti, která hodnotí dopravce známkami od 1 do 5 podle následujících kritérií: dodržování jízdních řádů, dodržování jízdních tras, bezpečnost.

Dopravce roku v kategorii JEDNÁNÍ DOPRAVNÍ OBSLUHY

Vítěz bude určen na základě výsledků hlasování veřejnosti, která hodnotí dopravce známkami od 1 do 5. Klíčová budou následující kritéria: vystupování a chování řidičů ale i řidičské dovednosti.

Dopravce roku v kategorii POHODLÍ A ČISTOTA DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ

Vítěz bude určen na základě výsledků hlasování veřejnosti, která hodnotí dopravce známkami od 1 do 5. Důležitým faktorem bude celkový pocit z prostředí v dopravním prostředku, jeho čistota a zachovalost.

 

3.      Zvláštní kategorie

Dopravce roku v kategorii CENA POROTY

Vítěze v této kategorii vybírá porota složená z odborníků a zástupců Ústeckého kraje. Porotci hodnotí jednotlivé dopravce podle předem definovaných kritérií. Dopravce s největším počtem bodů se stává vítězem. Odborné hodnocení dopravců bude probíhat na základě subjektivních klasifikací, během nichž porotci budou moci využít statistické informace poskytnuté odborem dopravy Ústeckého kraje.

 

 
Zodpovídá: Petr Janda
Vytvořeno / změněno: 14.9.2009 / 14.9.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu