Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020Cesta: Titulní stránka > Program spolupráce Česká republika - Sasko 2014-2020

 

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek Ústeckého kraje

 

 
 

 

Prohlášení o přístupnosti

Na webové prezentaci Ústecký kraj – oficiální internetové stránky http://www.kr-ustecky.cz/ jsou informace související s výkonem veřejné správy uveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace Ústecký kraj – oficiální internetové stránky vyhovuje požadavkům kladeným vyhláškou č. 64/2008 o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Podmíněně povinná pravidla

Nezbytné doplňky pro přístup k informacím (pravidlo č. 3)

Stránka http://epodatelna.kr-ustecky.cz/ vyžaduje doplněk CAPICOM 2.1.0.1.

Informace prezentované v jiných formátech (pravidlo č. 9)

Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:

  • MS Word (.doc), MS Excel (.xls) a MS PowerPoint (.ppt) – dokumenty vytvářené pomocí produktu MS Office společnosti Microsoft
  • RTF – textový dokument
  • PDF - dokumenty vytvářené pomocí produktu Adobe Acrobat
  • ZIP a RAR - komprimované dokumenty
  • JPG, GIF, PNG - grafické dokumenty

Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát XHTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uvedena příslušná ikona, název dokumentu a jeho velikost v kB.

Kontakt na správce portálu

I když internetové stránky Ústeckého kraje a jeho podřízené weby vytváříme podle výše uvedených norem a pravidel, může se stát, že narazíte na chybu. Budeme Vám vděčni, když nám tuto informaci zašlete na adresu jelinek.j@kr-ustecky.cz nebo janda.p@kr-ustecky.cz.

 
Zodpovídá: Petr Janda
Vytvořeno / změněno: 13.2.2009 / 13.2.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu