Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnostCesta: Titulní stránka > Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost > Veřejná podpora

 

Školský zákon

novela školského zákona - platnost od 5.3.2009
 

 
 

UPOZORNĚNÍ   pro žadatele o finanční podporu z OP VK

 

   Dne 5. března 2009 vstoupí v účinnost zákon č. 49/2009 Sb., kterým se mění zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů, bychom Vás rádi informovali o bodech tohoto zákona, které jsou zásadní pro žadatele  OP VK.

 

    Pro realizaci projektů OP VK je zásadní bod č.12, který za §32 vkládá nový §32a Spolupráce škol a školských zařízení, který definuje finanční partnerství v projektech financovaných z OP VK (viz. odst. 1).

    Dále stanovuje podmínku (odst. 5), že partnerství právnické osoby musí být doprovázeno doložkou osvědčující souhlas zřizovatele s uzavřením smlouvy o partnerství. Tzn., žadatel musí před předložením podepsané Smlouvy o partnerství Řídícímu orgánu OP VK nebo Zprostředkujícímu subjektu doložit potvrzení od svého zřizovatele, že s daným partnerstvím souhlasí.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Tomáš Vaněk
Vytvořeno / změněno: 4.2.2009 / 4.3.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu