Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Zdravotnictví a sociální péčeCesta: Titulní stránka > Zdravotnictví a sociální péče > Oblast zdravotnictví > Informace pro odbornou veřejnost > Kalmetizace (TRN)

 

Roční hlášení osob provozujících lékárnu

 

 
 

 

Osoby provozující lékárnu jsou povinny předávat krajskému úřadu do konce února roční hlášení za uplynulý kalendářní rok o stavu a pohybu zásob návykových látek uvedených v příloze č. 1 nebo 5 zákona č. 167/1998 Sb., o návykových látkách a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, jakož i přípravků je obsahujících.

          Při ukončení činnosti lékárny je osoba, která lékárnu provozovala, povinna podat do 30 dnů od ukončení činnosti krajskému úřadu mimořádné hlášení a to na formuláři ročního hlášení.

          Tiskopis formuláře, na kterém se podává roční hlášení osob provozujících lékárnu o příjmu, výdeji a stavu zásob omamných látek (tiskopis č. 31) je ke stažení na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR -
http://www.mzcr.cz/index.php?kategorie=137 (postupně přes odkazy http://www.mzcr.cz - pro odbornou veřejnost - zdravotní služby - omam. a psych. látky - tiskopisy - tiskopis č. 31).

 
Zodpovídá: Ing. Jan Mlejnecký
Vytvořeno / změněno: 3.10.2008 / 3.10.2008
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu